Ремонт холодильників

Замовити Стати підрядником

Тривале зберігання продуктів, які швидко псуються в холодильній камері і заморожених в морозилці вимагає підтримки постійного температурного режиму. Тому при виникненні раптових поломок власникам холодильного обладнання доводиться терміново шукати компанії, які виконують ремонт холодильників в Україні. Наша майстерня проводить всі види ремонтних робіт будь-якої складності. Наші грамотні майстри мають великий досвід, а тому безпроблем впораються навіть з найскладнішими несправностями. Ми займаємося ремонтом техніки всіх виробників, а також обслуговуємо навіть застарілі моделі, на які складно знайти нові запасні частини та комплектуючі. Холодильне обладнання є громіздким і важким, тому його транспортування вимагає значних зусиль і грошових витрат. Набагато зручніше викликати майстра на виїзд і зробити ремонт холодильників на дому. Наші оператори приймуть виклик від клієнта в будь-який час і в стислі терміни направлять технічних фахівців на об’єкт замовника. Виїзд ремонтників і діагностика техніки проводиться безкоштовно за умови подальшого успішного співробітництва. Вартість наших послуг завжди нижча, ніж у приватних майстрів і авторизованих сервісних центрів.

Чому для ремонту холодильників обирають нас?

Надійність

Вся наша техніка проходить необхідне обслуговування.

Гарантія

В нашій команді працюють тільки висококваліфіковані майстри.

Швидкість

Всі наші ремонти ми виконуємо вчасно.

Якість

Всі наші комплектуючі належної якості.

де ми знаходимося

Як ми це робимо

Холодильники є дорогим і технічно складним обладнанням. Вони функціонують цілий рік по 24 години на добу, тому з часом можливий знос окремих деталей і порушення нормальних режимів роботи. Також не виключається брак при заводській збірці і застосування комплектуючих сумнівної якості у виробників нижчого цінового діапазону. Порушення рекомендованих умов експлуатації і відсутність належного обслуговування також ведуть до виникнення різних несправностей, які вимагають кваліфікованого ремонту. Наші майстри допоможуть вам відремонтувати холодильне обладнання та провести регулювання коректного режиму роботи холодильника.

Що робити, якщо вам потрібен майстер по ремонту холодильників?

При виникненні несправностей в роботі холодильної техніки, слід відразу ж звернутися в нашу ремонтну майстерню. Зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами, і наші фахівці візьмуть заявку. При телефонному спілкуванні ми постараємося з’ясувати всі деталі виниклої проблеми і при необхідності надати усну консультацію. Потім узгоджується зручний для замовника час візиту наших майстрів. Майстри, які прибудуть до Вас проведуть безкоштовну діагностику обладнання, складуть докладну специфікацію деталей і комплектуючих на заміну, а також оголосять загальну вартість робіт і матеріалів. Якщо Ви згідні з нашими умовами майстра негайно приступають до проведення робіт. По закінченню ремонту надається тривала гарантія.

Наша компанія також проводить ремонт морозильних камер будь-якого конструктивного виконання. Наші ремонтники добре знайомі з холодильним обладнанням усіх типів, а тому готові швидко і якісно виконати ремонт та налаштування навіть найбільш безнадійно зношеної техніки.

Обираючи нашу майстерню, ви отримуєте відразу кілька потужних переваг:

 • безкоштовний виклик майстра додому і проведення попередньої діагностики;
 • у нас найпривабливіші ціни на ремонт холодильників в Україні, які вас неодмінно порадують;
 • ми використовуємо тільки якісні комплектуючі і допоміжні матеріали, які ми купуємо і пропонуємо клієнтам за низькими цінами;
 • на прохання клієнта майстер може терміново виїхати на об’єкт і провести ремонтні роботи в найкоротші терміни;
 • на всі виконані роботи надається гарантія до 12 місяців;
 • при необхідності проведення складних ремонтних робіт в умовах майстерні ми беремо на себе всі турботи з транспортування холодильника.

Терміновий ремонт холодильників: професійно, якісно і недорого

Якщо ваш холодильник або морозильник не підтримує в камері необхідну температуру, швидше за все, мало місце порушення роботи терморегулятора або частковий витік холодоагенту з охолоджуючого контуру. Якщо дана причина супроводжується сторонніми механічними звуками, мабуть, пошкоджений компресор. У будь-якому випадку в таких ситуаціях слід викликати майстра і виконати професійну діагностику.

Наш майстер по холодильниках у Україні виконує такі основні види ремонтних робіт:

 • безкоштовне виявлення причини несправності;
 • ремонт або заміна терморегулятора;
 • заміна температурних датчиків;
 • заповнення холодильного контуру фреоном;
 • пошук і усунення місця витоку холодоагенту з подальшою заправкою;
 • ремонт або заміна компресора;
 • ремонт головного блоку управління;
 • заміна реле;
 • ремонт та налаштування елементів системи NoFrost;
 • заміна випарника і конденсатора;
 • усунення засмічень в капілярній трубці і прочищення системи дренажу;
 • заміна ущільнювачів.

Залишилися питання?

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
ми будемо раді вам допомогти

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 3,65 out of 5)
Loading...